SP2

Schowek-4Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowem, jako jedyna wśród szkół podstawowych w powiecie świeckim, wzięła udział w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Tesco – Talent do niemarnowania. Zadanie polegało na nakręceniu filmiku, który miał zachęcić do niemarnowania żywności. Nagrody są bardzo cenne i mogą wzbogacić szkołę w wyposażenie multimedialne (kina domowe, tablety itp. ) Wygrana w dużej mierze zależy od zdobytych głosów, dlatego zwracamy się z ogromną prośbą, aby wesprzeć naszą inicjatywę, oddając głos na nasz film.Głosowania można dokonywać codziennie, trzeba tylko się zarejestrować, a potem po zalogowaniu oddać głos.Gorąco prosimy o zrozumienie i solidarne wsparcie naszej inicjatywy, która może przyczynić się do lepszej jakości nauczania w naszej szkole, jak i rozbudzania kreatywności uczniów. Szeroki odzew i poparcie mogłyby podnieść u uczniów poczucie wartości i wiary we własne umiejętności, co u dzieci w małych miejscowościach jest darem bezcennym.
A zatem prosimy o głosy i z góry bardzo serdecznie dziękujemy !

link do filmu: www.tescodlaszkol.pl/22986

Jolanta Kopka i Małgorzata Jopek

5 komentarzy

  1. Nie mogę się zalogować…niby coś błędnie, ale na pewno dane podaję prawidłowe 🙂

  2. Jeszcze raz trzeba się zarejestrować 🙂

  3. Pamiętacie o głosowaniu…? Szczerze mówiąc, to mam już dość tego głosowania…za długo 🙂 ale nic na to nie poradzimy, trzeba przeprowadzić to do końca… 🙂

  4. Fakt, trochę za długo. Ja staram się codziennie oddać głos, ale w sobotę zapomniałam… 🙁 Dobre było to codzienne przypominanie na FB.
    Nie wiem czy zauważyliście, w ostatnich dniach spadliśmy z 155 miejsca w kraju, na 161. Nie warto jednak się poddawać, trzeba walczyć do końca!

Dodaj komentarz