Gimnazjaliści z Nowego przekonują radnych, że w ich mieście potrzebna jest komunikacja miejska

Pięcioro uczniów z klasy II B Publicznego Gimnazjum w Nowem, pod kierunkiem nauczyciela geografii Anety Skwirowskiej, stworzyło projekt „Komunikacja miejska w Nowem oczyma gimnazjalistów”. To pomysł Natana Dobrzeniewskiego, który jest miłośnikiem transportu.

bilde(fot. Fot. Ola Gappa)

Więcej można przeczytać na stronie Gazety Pomorskiej
Link

O programie zimmek

... inspirują mnie Ci wybitni.... którzy pozostają skromni... Mieszkam w pięknych okolicach regionu nadwiślańskiego z pogranicza województwa kujawsko- pomorskiego i pomorskiego, w miejscowości Nowe nad Wisłą. To, co mnie interesuje w fotografii, to poszukiwanie w moich okolicach pięknych krajobrazów, oraz fotografia makro, a od niedawna także fotografia okolicznościowa i fotoreportaż .....Fotografuję sprzętem Nikona Tel.503705857

2 komentarze

  1. Najważniejsze w życiu to hobby, które w późniejszym czasie może przekształcić się w naprawdę fajna sprawę. Życzę Wam oraz tobie Natan aby w przyszłości ten plan wypalił. Fajna sprawa.

    Może na stare lata jak będę chciał, przykładowo jeszcze popracować w Gdańsku to nie będę musiał pieszo chodzić na pociąg do… Smętowa :)#paradoks

  2. Zostawić mieszkańców bez pracy, zamknąć im możliwość przemieszczania się podnieść czynsz i media. Polska wioska indiańska.
    Dlatego młodzież wie co ją czeka i sami chcą coś poprawić…chociaż wiedzą, że to w tym kraju nie wypali.

    http://www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/w-nowem-komunikacje-miejska-zaprojektowali-gimnazjalisci-1564.html

Dodaj komentarz