Sony World Photography Awards 2014

World Photography Organisation ogłosiła listę finalistów Sony World Photography Awards 2014 — jednego z najważniejszych konkursów fotograficznych na świecie. Fotografowie ze 166 krajów zgłosili do konkursu niemal 140 tysięcy zdjęć — to największa liczba zgłoszeń w całej siedmioletniej historii SWPA. Z tych zdjęć sędziowe wybrali najlepsze ich zdaniem fotografie zrobione na całym świecie w ciągu ostatniego roku.

5_Bonnie_Cheung_China_Shortlist_Open_NatureWildlife_2014

Zobacz zdjęcia

O programie zimmek

... inspirują mnie Ci wybitni.... którzy pozostają skromni... Mieszkam w pięknych okolicach regionu nadwiślańskiego z pogranicza województwa kujawsko- pomorskiego i pomorskiego, w miejscowości Nowe nad Wisłą. To, co mnie interesuje w fotografii, to poszukiwanie w moich okolicach pięknych krajobrazów, oraz fotografia makro, a od niedawna także fotografia okolicznościowa i fotoreportaż .....Fotografuję sprzętem Nikona Tel.503705857

5 komentarzy

  1. Zdjęcie z bawołem wymiata. Świetne

  2. Agnieszka Dabrowska

    co za piękne prace, szok! tak, są dwa zdjęcia Polaka, Kacpra Kowalskiego!

  3. Zawsze jak poznaje człowieka, w tym przypadku Kacpra to od razu sprawdzam czy ma konta na facebooku, twitter, G+. Po pewnym czasie powstaje strumień danych z ciekawymi ludźmi.
    Kacper jest na facebooku, mogę codziennie podziwiać jego prace :)Warto wyłapywać z różnych stron takich ludzi.

Dodaj komentarz