Fotografie Fotonowiaków

DSC_0089-horz

Z ogromną przyjemnością odebraliśmy w dniu wczorajszym z rąk Pani Starosty Marzeny Kempińskiej album fotograficzny „Gminy Powiatu Świeckiego w obiektywie”.
Zdjęcia zamieszczone w albumie pochodzą z naszego dotychczasowego dorobku oraz z konkursu, jaki został ogłoszony przez Starostwo Powiatowe w Świeciu w związku z I Międzynarodowym Plenerem Nadwiślańskim, organizowanym w sierpniu 2013. Jest to drugi album zawierający nasze prace.

Pierwszy, zatytułowany „Migawki Fotonowiaków”, sponsorowany był przez Urząd Gminy Nowe. „Migawki Fotonowiaków” trafiły w ręce wszystkich uczestników pleneru, gości zaproszonych na wernisaż, sponsorów pleneru i wyjechały z Nowego dosłownie w cztery strony świata 🙂

Serdecznie dziękujemy Pani Staroście Marzenie Kempińskiej, Burmistrzowi Gminy Nowe Panu Czesławowi Wolińskiemu oraz wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tak cennych dla nas pamiątek. Albumy te są wizytówką nie tylko Fotonowiaków, ale przede wszystkim naszego miasteczka, Nowego i całego Powiatu Świeckiego.

DSC_0095

DSC_0090-horz1

DSC_0092

DSC_0093

9 komentarzy

  1. Trzeba przyznać, że dobrze wydane są te pozycje!

  2. Ja jestem bardzo zadowolona. Wika też bardzo się cieszy.

  3. Czy rok temu, myśleliście, że taki album powstanie ?

  4. Agnieszka Dabrowska

    🙂 Nie, Jolu, nikt z nas się tego nie spodziewał :)) dla mnie to wielka radocha no i oczywiście dumna jestem z naszych osiągnięć :)) Myślę, że możemy jeszcze wiele, wiele więcej! :)) a jeszcze i album dzieciaków powstanie, zobaczysz :))

  5. Gratulacje! Pożyteczna i piękna robota 🙂

  6. Nie mogę się doczekać kiedy dotrze do mnie:)Prezentuje się ciekawie i plusem jest, że jest w dwóch językach!

  7. Album super! naprawdę jestem dumna i dziękuję pani Staroście Świecia 🙂

Dodaj komentarz