Strona główna › Fora › Fotografia › O sprzęcie fotograficznym › Tamron 150-600 › Odpowiedz na: Tamron 150-600
15 marca 2015 o 14:51
#5553
Moderator
Chyba najlepszy megazoom na rynku, z doskonałym stosunkiem osiągów do ceny. Jakiś czas temu wyszła bliźniacza Sigma dająca już na pierwszy rzut oka ostrzejsze zdjęcia i solidniej wykonana, lecz praktycznie 2000 zł. droższa. Chcąc mieć taki obiektyw zdecydowałbym się na Tamrona.
