Zapraszamy do wspólnej zabawy na stronie www.fotonowiacy.pl

Home Forums Nowe Historia naszego miasta Zapraszamy do wspólnej zabawy na stronie www.fotonowiacy.pl

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #1677
  zimmek
  Keymaster

  Fotonowiacy to pasjonaci fotografii, którzy na swoim koncie mają wiele pięknych ujęć miasta Nowe, wydarzeń w tym mieście, są tez wytrawnymi poszukiwaczami starych zdjęć , pocztówek, dokumentów.
  Jeśli macie w swoich archiwach, stare zdjęcia ukazujące mieszkańców naszego miasta oraz fragmenty budynków na zdjęciach i potraficie się nimi dzielić to zapraszamy do zamieszczania fotografii na naszych stronach. Pomagamy też w ich skanowaniu, opracowaniu graficznym, zamieszczeniu w galerii. Zdjęcia można też podesłać na adres fotonowiacy1@wp.pl

  Z drugiej strony dziękujemy wszystkim którzy podsyłali zdjęcia Pocztą Polską, lub przekazywali do skanowania. Nie jest to tak mała liczba bo ok. 70 rodzin z Nowego nam już zaufało. Te zdjęcia znajdą się w galerii. Serdeczne dzięki
  Fotonowiacy

  Osoby zarejestrowane na http://www.fotonowiacy.pl mają możliwość wrzutu zdjęć „starych”. Istnieje też możliwość dodania zdjęć wykonanych własnoręcznie, po akceptacji moderatorów galerii. Trzeba to nam po prostu zgłosić. Konto początkowo nie umożliwia przesłania zdjęcia dopiero odblokowane przez administratorów pozwala na większą zabawę.
  Zdjęcia automatycznie są skalowane do rozmiaru 1200 pikseli na długim boku. Jedynie te powyżej 10 MB trzeba samemu zmniejszyć do 1200 pikseli

  Jak wrzucić zdjęcie?
  1.Czarne menu u góry Album zdjęć- prześlij nowe zdjęcia.

  2.Ramka A: Zbiór zdjęć zaznaczonych zbiorczo. Można za jednym razem przesłać więcej niż jedno zdjęcie. Wybierz album gdzie pasuje tematycznie fotografia. Jeśli chcesz zastosuj znak wodny. Zaznacz opcje (ptaszek) Po przesłaniu: Idź na stronę Edycja albumu. Można później po przesłaniu dodać tytuł,opis, tagi.

  Życzymy dobrej zabawy i liczymy na Wasze komentarze.

  #1680
  Joanna Beżyk
  Moderator

  Świetna sprawa, dzięki temu można zebrać naprawdę wyjątkowy zbiór wspomnień.
  Więc zabieramy się do przekopywania starych fotografii.

  #1681
  zimmek
  Keymaster

  Przez zdjęcia poznajemy historię tego miasta. Fotonowiacy uważają, że „stara” fotografia należy do wszystkich mieszkańców i dlatego zdecydowaliśmy się na „Otwartą Stronę”

  #1685
  Bogumiła
  Keymaster

  … i tak trzymać ! wszystkie stare zdjęcia dotyczące naszego Nowego są wspólnym dobrem i skarbem nas wszystkich i nie ma co chować do szuflady! poszukajcie u babć i dziadków! oni mają naprawdę SKARBY w domach! Wkładajcie albo przysyłajcie tu… prosimy!

  #1686

  Mariusz, genialnie !!!!!!!

  #1714
  remix
  Moderator

  Mariusz bardzo dobry pomysł,tak jak i większość jestem ciekawy historii naszego miasta !!!

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Brak możliwości komentowania.